ЗЛІТ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

DSC_068025 травня 2017 року на базі ДП «Оникіївський лісгосп» відбувся ІХ обласний зліт 17 учнівських об’єднань з усієї  Кіровоградщини.  Державне підприємство « Онуфріївський лісгосп» представляло шкільне лісництво «Первоцвіт», яке організоване на базі Онуфріївського лісництва та учнів Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів Злакоман Віктора, Щербачук Юлії, Письменної Олександри, Берест Віталія під керівництвом  Зінченко Людмили Миколаївни.

Головна мета зльоту – це обмін досвідом між шкільними лісництвами та популяризація практичних результатів їх роботи, формування екологічної свідомості особистості, проведення тренінгів щодо підготовки лідерів  учнівських лісництв до практичної та експериментально-дослідницької роботи в галузі лісового господарства, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, профорієнтаційна пропаганда серед молоді, підвищення  фахового рівня керівників учнівських лісництв, поширення кращого досвіду роботи учнівських лісництв. 

При відкритті зльоту напутнє слово молодій порослі лісівників прозвучало від очільника лісової галузі області Наталії Ревенко. Взяли участь у  роботі зльоту голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова облради Анатолій Чорноіваненко. Підтримували молодь у конкурсній боротьбі педагоги, директори та головні лісничі лісгоспів.

Програма зльоту була змістовною та цікавою. Це і урочисте відкриття зльоту, презентація шкільного лісництва, оцінювання виставки досягнень учнівського лісництва, практична робота з питань лісознавства, екології та біології, а також тестування щодо участі у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи».

Звісно, напередодні зльоту було і хвилювання, але з всіма завданнями Онуфріївська команда «Первоцвіт» справилася добре, отримавши за виставку досягнень лісництва заслужене почесне ІV місце. Юні лісівники отримали від організаторів відзнаки й подарунки. Незабутніми залишилися враження в учасників зльоту, збільшився багаж знань, розширилося коло нових друзів.

Учнівське лісництво це осередок формування справжніх природолюбів, дбайливих господарів лісу. Це майбутнє лісової галузі, вважає директор ДП «Онуфріївський лісгосп» Валентина Здебська. Щиро вдячна кожному учаснику  та їх керівнику, за високий рівень підготовки до зльоту.

DSC_0561 DSC_0566 DSC_0571 DSC_0595 DSC_0588 DSCN8582 DSCN8578 DSC_0778 DSC_0821 DSCN8575 DSCN8574 DSCN8592 DSCN8590 DSC_0881 DSC_0632

Головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп»     М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія