ЗІ СВЯТОМ – ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

620x370-den-buhgalteraВід щирого серця вітаю бухгалтерський відділ підприємства та пенсіонерів галузі з професійним святом Днем бухгалтера .

Людина з цією професією завжди впевнена в собі та відповідальна, терпелива та виважена. Саме такий колектив бухгалтерів працює в ДП «Онуфріївський лісгосп». Очолює бухгалтерський підрозділ лісгоспу головний бухгалтер Олександр Агафонов, який не дивлячись на свій молодий вік, своїми професійними знаннями довів, що означає почуватися у світі цифр, як риба у воді. Робота з цифрами це не легковажна ідилія, а велика відповідальність, від якої залежить доля підприємства.  Економіст І кат. Олександр Сисой  та бухгалтери – Плахотна Лілія Григорівна, Берун Валентина Степанівна, Зайцева Надія Іванівна,  Водяна Валентина Іванівна, Берлова Тетяна Ігорівна, Дупай Лариса Анатоліївна професійно виконують роботу пов’язану з нарахуванням заробітних виплат, веденням обліку деревини та матеріалів.

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах! Бажаю також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

 

З повагою від колективу:

Директор ДП «Онуфріївське лісове господарство»          О.Деркач

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія