Збір лісового насіння.

DSCN9429Осінь – це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом тому що все навколо покривається золотом. Для лісівників це особливий період.

Основною умовою створення господарсько-цінного лісового насадження є забезпечення підприємства високоякісним насінням. Заготівля високоякісного насіння, його переробка і зберігання необхідно для виконання лісокультурних робіт та досягнення високих показників у робіт з лісовідновлення та лісорозведення.

У кінці вересня на початку жовтня у державних підприємствах, розпочалася заготівля насіння головних лісоутворюючих порід, від якості якого залежить майбутній посадковий матеріал.

До заготівлі лісового насіння на наступний рік долучилися працівники лісництв. Працівниками лісгоспу було виконано план по заготівлі жолудя на 150%.

На сьогоднішній день на підприємстві заготовлено, згідно плану, насіння дуба звичайного та клена гостролистого, також планується заготовити цього року насіння сосни звичайної.

Відібравши середній зразок насіння відправляємо в ДО «Український лісовий селекційний центр» та отримуємо посвідчення про якість зібраного насіння.

Після цього насіння  складають на зберігання у спеціально пристосованому приміщенні для майбутнього висіву на розсаднику.

DSCN9426 DSCN9424 DSCN9428

 

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія