ЗАКІНЧИВСЯ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ 2016 – 2017 РОКІВ

imagesІсторія мисливства вплітається в історію розвитку людства. Немає народів, де від давнини до сьогодення не існувало б полювання. У деяких народів полювання донині є своєрідним ритуалом, обрядом, майже релігією. Тому, мисливство є однією з найдавніших форм людської діяльності, колоритний атрибут, якої додає небувалої краси буденності. У давні часи успіх полювання мав вирішальне значення для виживання людини. Так зване мисливське щастя, про що мисливці просили в надприродних покровителів. По крупинці народи збагачували свою мисливську культуру, звичаї, обряди та число покровителів. Полювання було, є і завжди буде дуже популярним заняттям. Воно полонило мільйони представників різноманітних професій і об’єднало їх  усіх в одну когорту – мисливців. Тільки вдумайтесь в саме слово «мисливець», воно несе позитивну енергетику та асоціюється з людиною мислячою. Вони є непримиренною «грозою» для браконьєрів, так званих «природолюбів», які своїми жадібністю й  неуцтвом завдають часом непоправної шкоди фауні і моральної кривди справжнім фахівцям та мисливцям.

Мисливське господарство ДП «Онуфріївський лісгосп» займає 3080 га угідь. Сама природа поєднала фауну з лісом, адже життя більшості тварин у нашій місцевості нероздільне з лісом, який  є для них надійною домівкою. І саме тут вони знаходять захист та  основний корм.

Якщо ти відчуваєш себе справжнім природолюбом, охоронцем природи, який у своєму житті врятував життя бодай однієї тварини, захистив від холоду чи врятував від голодної смерті навіть маленьку пташину, то вважай, що життя твоє прикрашене благородним вчинком і живеш ти не марно.

Хочемо, щоб кожний мисливець піддержував добру традицію – відпрацювавши певні дні, обладнуючи годівниці, заготовляючи та підвозячи корм для диких тварин, тоді й чисельність тварин зросте до рівня європейських країн.

22 січня 2017 року закінчується сезон полювання.  Пам’ятайте: своєчасно здавши контрольну картку ви виконаєте свій обов’язок по наданню статистичних даних про добуту дичину і своєчасно будете забезпечені новою контрольною карткою до відкриття нового сезону полювання.

 

В.о.районного мисливствознавця

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                                         О.Сисой

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія