ЗАХИСНИКИ ЯЛИНОК

Наближаються новорічні свята. Всі будуть ходити по магазинах в пошуках подарунків для рідних і близьких людей. Але напевно основною окрасою всіх новорічних і різдвяних свят є новорічна ялинка. Та чомусь є люди, які вважають, що мають право прийти до лісу і знищити ту ялинку, яка їм сподобалася.

ДП «Онуфріївське лісове господарство» попереджає, що створені тимчасові бригади по патрулюванню насаджень. До даних бригад увійшли, як працівники державної лісової охорони так і працівники Міністерства внутрішніх справ, які будуть захищати хвойні насадження від самовільних рубок в передноворічний період.

Нагадуємо, що як і в минулі роки кожну незаконно зрубану ялинку буде не важко ідентифікувати. Так кожна законна ялинка повинна мати клеймо на зрубі та прикріплену спеціальну бирку зі штрихкодом та серійним номером, за якою можна відслідкувати походження ялинки.

Всі затримані охочі отримати ялинку задарма повинні будуть сплатити згідно законодавства штраф в розмірі від 85 до 170 гривень, та відшкодувати заподіяну шкоду, за зрубане деревце з діаметром пня до 10 см близько 250 гривень.

Всіх охочих ДП «Онуфріївське лісове господарство» забезпечить зеленими красунями, які вирощені спеціально для новорічних свят, за прийнятними цінами. Тож кожен зможе вибрати свою красуню і тим самими показати приклад своїм дітям, онукам поваги до чужої праці та законів держави.

Тож можливо не варто псувати собі передноворічний настрій тим, що спробувати зекономити пару гривень, а отримати адміністративний протокол та «славу» жадібної людини серед знайомих.

Надіємося на ваше розуміння. Також будемо раді будь якій інформації, яка допоможе зберегти наші насадження.

Інженер з охорони та захисту лісу  Явтушенко О.В

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія