ЗАХИСНИКИ ЯЛИНОК.

Ялинки1Наближаються новорічні свята. Всі будуть ходити по магазинах в пошуках подарунків для рідних і близьких людей. Але напевно основною окрасою всіх новорічних і різдвяних свят є новорічна ялинка. Та чомусь є люди, які вважають, що мають право прийти до лісу і знищити ту ялинку, яка їм сподобалася.

З метою посилення державного контролю за охороною лісів від самовільних рубок у передноворічний період та для запобігання незаконній реалізації новорічних ялинок, лісовою охороною підприємства прийняті додаткові заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень: в лісгоспі створено штаб з координації дій лісової охорони, в лісництвах – рейдові бригади лісової охорони із залученням поліції, представників ЗМІ для проведення патрулювання (за відповідним графіком та визначеними маршрутами) з попередження браконьєрства і виявлення осіб, що вчинили самовільні рубки.

Звертаємо увагу на те, що згідно чинного законодавства, адміністративна відповідальність за незаконне знищення зелених насаджень передбачає штраф: до 10 см в діаметру зрубу – 399,27 грн., 10,1–14 см – 703,50 грн..

Всіх охочих ДП «Онуфріївське лісове господарство» забезпечить зеленими красунями, які вирощені спеціально для новорічних свят, за прийнятними цінами. Тож кожен зможе вибрати свою красуню і тим самими показати приклад своїм дітям, онукам поваги до чужої праці та законів держави.

Тож щоб уникнути неприємних ситуацій і не зіпсувати настрій перед святами запрошуємо вас до цивілізаційної співпраці.

 

Інженер з охорони та захисту лісу Рубан В.С.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія