з ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ “ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ”!

 kopyya-img_0228Шановні працівники лісового господарства, колеги!

Від щирого серця вітаю Вас з нашим професійним святом – Днем працівника лісу! Я переконана, що це свято не лише мого колективу, а й для кожного, хто любить ліс, шанує працю лісівників і всіляко сприяє розв’язанню їх проблем.

Серед трудових підприємств Онуфріївщини ДП «Онуфріївський лісгосп», своїми фінансовими та виробничими досягненнями, по праву знаходиться в числі лідерів, постійно нарощуючи темпи виробництва. Завдячуючи енергійному та дружньому колективу працівників озирнутись на прожитий рік не соромно. Життєве правило каже так: «Один у полі –  не воїн», подібно і я – відштовхуюсь лише від колективної роботи. Завершується день і я запитую себе: «Що ми спільно з колективом зробили за сьогодні?» А колектив лісгоспу славний, в ньому панує підтримка і взаєморозуміння. У такому ключі ми намірені працювати і в подальшому.

На підприємстві працює в межах ста чоловік. Середній рівень заробітної плати складає 3700гривень. Хотілося б досягнути такої стабільності, яка б мала змогу забезпечити усі життєві потреби працюючих. Досвід європейських країн переконує, що саме висока і стабільна заробітна плата працівників і є головним показником економічного розвитку підприємства. Усе закономірно, адже за свою працю працівник бажає мати гідну грошову винагороду. Окрім того це сприяє підвищенню культури праці, зміцненню авторитету самого працівника, утримує спеціалістів у трудовому колективі, запобігаючи плину кадрів.

Чи не найголовнішим в праці лісівників Онуфріївщини стоїть завдання щодо збільшення лісистості в районі, до оптимальної величини 18-20 відсотків. Тому щорічно колектив традиційно нарощує темпи створення нових лісів. Роботи зі збільшення зеленої ниви рідного краю сучасне покоління лісівників проводить висококваліфіковано, із застосуванням сучасних технологій. Працівники дуже відповідально ставляться до вирощування посадкового матеріалу у власних лісорозсадниках, вони старанно дбають про підготовку грунту під посадку лісових культур, вчасний догляд за молодими сіянцями. І все це заради того, щоб досягти стовідсоткової приживлюваності тендітних сосонок та дубків, щоб збагатити Онуфріївську землю новими лісами. Труднощів в цьому питанні немає, хіба, що в фінансуванні.

Недарма кажуть, що лісівники працюють на століття вперед. Адже все, що вони роблять сьогодні у своїй повсякденній роботі, спрямоване на єдину мету – примноження зеленої скарбниці Онуфріївщини. Аби через століття майбутні покоління одержали у спадок від теперішніх трудівників лісу розкішну та якісну зелену ниву – є вчасне проведення рубок догляду за лісом. Рубки догляду – це показник культури лісового господарства, свідчення майстерності лісівників. Це трудомістка, відповідальна та складна робота.

З кожним роком умови праці лісівників покращуються. Зміцнилася матеріальна база підприємства, зростають обсяги виробництва, забезпечуються стабільні та досить відчутні надходження до бюджетів держави всіх рівнів. Підприємство щорічно проводить переоснащення виробництва новими механізмами, ґрунтообробною технікою. Праця  спеціалістів в повній мірі комп’ютизована.

За кілька останніх років, культура виробництва на підприємстві кардинально змінила обличчя кожного лісництва та лісгоспу, тим самим покращуючи вигляд селища, в якому знаходяться і стали взірцем для інших підприємств та установ.

Про працю лісівників люди судять за її кінцевим результатом, новими гектарами зелених лісових насаджень, випущеною продукцією. Працівниками підприємства в 2016 році зроблено чимало – створено лісу на площі 75 га., проведено сприяння природному поновленню на площі 25,2га., виконано догляду за лісовими культурами на площі 570га., підготовка ґрунту проведена на площі 70 га. Заготовлено, від усіх видів рубок  7880 м3 ліквідної деревини. Вирощено посадкового матеріалу в лісових розсадниках в кількості близько 1,0 млн.шт.. Не зважаючи на складні  кліматичні  умови в цьому році забезпечено охорону лісів від пожеж.

Обсяг реалізації продукції по підприємству за 8 місяців 2016 року становить 4217 тис.грн..

Сплачено до бюджетів всіх рівнів близько 2 млн.грн.. Досягнення  цих показників є підсумком  повсякденної  наполегливої і сумлінної праці, витримки і відданості своїй роботі кожного працівника і колективу лісгоспу в цілому.

Крім професійної діяльності, спеціалістами підприємства постійно проводиться просвітницька робота, яка веде за собою проведення  таких акцій, як «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Посади та збережи своє дерево», «Ліс єднає покоління», «Ліс починається з насінини», «Збережи ялинку». Щорічно проводиться конкурс на кращий твір та малюнок на тему «Людина та ліс». До речі наші конкурсанти виборюють щорічно призові місця в області.

Усі ці завдання були б нереальними без вашої відданості, наполегливості й невтомної праці. Слава вашим натрудженим рукам, що не знають втоми. Ваша робота заслуговує глибокої пошани та вдячності суспільства.

Так з нагоди свята нагороджені:

Подякою начальника Кіровоградського обласного

управління лісового та мисливського господарства

КОСЕНКО Михайло Григорович – головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп».

ДОВГОПОЛ Віктор Володимирович – старший майстер лісу Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп».

 Почесною Грамотою Федерації профспілок

Кіровоградської області

ДЕРКАЧ  Олег Васильовичлісничий І кл. Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп»

 1. Нагородити Почесною Грамотою державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» слідуючих працівників:
 • Марченко Андрія Анатолійовича – лісничого ІІ кл. Олександрійського лісництва
 • Урду Миколу Гавриловича – лісничого ІІ кл. Деріївського лісництва
 • Берлову Тетяну Ігорівну – бухгалтера Олександрійського лісництва
 • Сулиму Володимира Денисовича – інженера з охорони праці ІІ кат. ДП «Онуфріївський лісгосп»
 • Щербину Любов Данилівну – прибиральницю службових приміщень Олександрійського лісництва
 1. Оголосити Подяку державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» працівникам:
 • Плахотній Юлії Григорівні – інспектору з кадрів ДП «Онуфріївський лісгосп»
 • Скірському Михайло Володимировичу – водію автотранспортних засобів ДП «Онуфріївський лісгосп»
 • Рубан Ірині Сергіївні – прибиральниці службових приміщень ДП «Онуфріївський лісгосп»
 • Максименко Мирославу Вікторовичу – майстру лісу Онуфріївського лісництва
 • Козубі Юрію Леонідовичу – майстру лісу Олександрійського лісництва

Дорогі колеги, велика вам вдячність за безмірну любов до лісу і патріотичну відданість своїй професії.

Бажаю всім працівникам і ветеранам лісової галузі міцного здоровя, благополуччя, сімейної злагоди та успіхів у роботі.

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»       В.Здебська

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія