ЮНІ ЛІСОВОДИ ОНУФРІЇВЩИНИ.

DSCN5997На базі Онуфріївського лісництва функціонують два шкільних лісництва. Тому діти тут часті гості. Ось і сьогодні учні 5-х класів, які стали новими членами Онуфріївського шкільного лісництва на чолі з директором будинку юнацької творчості Зінченко Людмилою Миколаївною  завітали до лісоводів Онуфріївського лісництва, в рамках навчально-пізнавальної практики.

Незважаючи  на шалений ритм технологічного процесу лісогосподарських підрозділів, лісівники завжди радо зустрічають учнівську молодь, розуміючи, що може саме з цих дітей підростає їх надійна зміна. Ось і цього разу з великим задоволенням лісоводи показували дітям виробничі ділянки та їх досягнення. Відвідавши тепличні комплекси, діти побачили на власні очі процес зростання з лісового насіння тендітних сіянців, які вже восени чи майбутньої весни, будуть головними складниками при створенні нових лісових насаджень. Діти були в захваті, спостерігаючи за процесом зеленого живцювання. Їм було цікаво дізнатися, що з простої, маленької гілочки можна виростити  малопоширені, декоративні дерева та кущі вічнозелених та листяних порід. Учні з задоволенням пристали на пропозицію лісівників в проведенні майстер-класу з зеленого живцювання. Оглянули шкілку декоративного посадкового матеріалу, куди висаджують вкорінені в теплиці живці для подальшого зростання в відкритому середовищі.

Лісівники розповіли всім присутнім також про поводження  в лісі з вогнем, і про недопустимість залишення сміття в лісових насадженнях.

Галаслива компанія, роздивляючись територію лісництва та її озеленення, припускала, що і все наше селище потрібно оздобити деревами та кущами  з подібним смаком.

Фахівцям приємно було спілкуватися з юними лісівниками, відчуваючи їх непідробний інтерес та захопленість справою, яку лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» виконують щорічно на користь суспільства та прийдешніх поколінь.

DSCN6006 DSCN6010

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»     О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія