Юні дослідники в гостях у «Саші і Маші».

DSCN9684Сьогодні до лісівників Онуфріївського лісгоспу і не тільки до працівників, а й до наших «знайд Саші і Маші» навідались юні дослідники   Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів. Директор державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Здебська Валентина Павлівна привітно зустріла школярів.

В ході спілкування діти дізналися про основні завдання працівників лісової охорони, про охорону лісових насаджень та про збереженням лісових насаджень від шкідників, але найбільшим враженням для них звичайно було вольєрне господарство. Кожна дитина для “Саші і Маші” принесла гостинці в вигляді печива, листочків капусти,  шматочків моркви для більш щільного знайомства з козулями та робили фото напам’ять. 

Дуже приємно було спілкуватися Валентині Павлівні зі школярами, їх цікавили різні запитання про те, як лісівники знайшли маленьких козуль, як за ними доглядають, що вони полюбляють їсти. Також дітям показали вольєр з дикими кабанами, вони мали змогу спостерігати диких свиней майже в природних умовах. А яка була тиша коли малечі розповідали про бджолину пасіку. Валентина Павлівна розповіла їм як бджілки виробляють мед і деякі діти були дуже здивовані про те, як мед потрапляє до магазину, а потім у кожну домівку.

В кінці зустрічі діти пообіцяли відвідати лісівників та їх вольєрне господарство навесні або на літніх канікулах.

DSCN9633 DSCN9636 DSCN9645 DSCN9648 DSCN9655 DSCN9658 DSCN9659 DSCN9662 DSCN9679 DSCN9680

 

Прес-секретар лісгоспу

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія