ЯЛИНКА В КОЖНИЙ ДІМ

yalynkyНоворічних свят чекають і дорослі і діти, сподіваючись, що прийдешній рік принесе затишок та добробут у кожну родину. Новорічна ялинка з прадавніх часів вважається головною прикрасою в кожному домі, надихаючи кожного з нас на романтичний лад.

Щоб виростити з малесенької насінинки новорічне деревце, сплине не один рік.

І тільки завдячуючи турботливим рукам лісівників, ялинка виростає стрункою і привабливою.

ДП «Онуфріївський лісгосп», щорічно створюючи з сіянців ялини звичайної,сосни звичайної та кримської плантації новорічних ялинок, мають можливість запропонувати  населенню якісний товар, реалізуючи новорічні ялинки по слідуючим прейскурантам:

при висоті деревця до 1,0м. ціна складатиме  55,0 грн.

від 1,0м до 1,5м    65,0 грн

від 1,5м до 2,0м    75,0 грн

від 2,0м до 2,5м    95,0 грн

від 2,5м до 3,0м    155,0грн

Реалізація новорічних ялинок буде відбуватися з використанням електронного обліку деревини. Відтепер всі деревця будуть мати електронний чіп з інформацією про походження,сорт та якість.

           Для інформації:  згідно статті 65 КУпАП (незаконна порубка) –наприклад, за кожне дерево, зрубане або пошкоджене до ступеня припинення росту діаметром до 10 сантиметрів, вам доведеться  сплатити 118,41грн таксової вартості за заподіяну шкоду. Звісно зі  збільшенням діаметра дерева, відповідно буде збільшена плата за заподіяну шкоду та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 грн.

        Увага: при вирубуванні хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні місяці, розмір шкоди обчислюється за цією таксою, збільшеною у 3 рази.

Тому запрошуємо вас до цивілізаційної співпраці.   З метою придбання ялинки, за довідками звертатися за телефонами: 2-05-94- лісгосп,   2-05-50 – Онуфріївське л-во; 9-41-31 Деріївське л-во.

Цікавих та радісних Вам новорічних свят.

 

Економіст  ІІ категорії

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                                                   О.О.Сисой

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія