ЯЛИНКА ДО СВЯТА

Вже залишилось зовсім не багато часу до початку нового року. Головним атрибутом Нового Року і Різдва Христового являється новорічна ялинка.

Працівники лісгоспу спеціально до новорічних свят вирощують рослини сосни звичайної та сосни кримською на спеціально створених плантаціях. І кожного року забезпечують лісовими красунями всіх бажаючих. Цей рік не буде винятком.

Кожен бажаючий зможе отримати новорічну ялинку за наступними цінами:

сосна звичайна                                   сосна кримська

до 1 метра – 55 грн.;                         до 1м. – 65 грн.;

1-1,5м. – 65 грн.;                               1-1,5м. – 75 грн.;

1,5-2м. – 75 грн.;                                 1,5- 2м. – 90 грн.;

2-2,5м. – 95 грн.;                                 2-2,5м. – 150 грн.

2,5-3м. – 155 грн.

Всі бажаючі зможуть придбати новорічні ялинки на території лісгоспу, лісництв. Також буде організовано торгівлю ялинками на центральній площі селища.

Реалізація новорічних ялинок буде відбуватися з використанням електронного обліку деревини, всі ялинки будуть мати електронну бирку з номером та штрих-кодом.

З метою придбання ялинки, за довідками звертатися за телефонами:       2-05-94 – лісгосп; 2-05-50 – Онуфріївське лісництво; 9-41-31 Деріївське лісництво.

Лісова охорона попереджає бажаючих отримати ялинку безкоштовно, що всіх спійманих на незаконній вирубці ялинки буде притягнуто до відповідальності. Так згідно чинного законодавства штраф за незаконно зрубане одне дерево становить від 85 до 170 грн. для громадян, та 119-204 грн. для посадових осіб. Окрім штрафу згідно постанови КМУ від 23.07.2008 року № 665 відшкодовується шкода заподіяна лісовому фонду, яка залежить від діаметра пня зрубаного дерева. Так при розмірі пня до 10 см. розмір шкоди становить 247 грн 89 коп., якщо діаметр пня від 10 до 14 см. – 436 грн. 74 коп.

ДП «Онуфріївське лісове господарство» попереджає, що створені тимчасові бригади по патрулюванню насаджень. До даних бригад увійшли, як працівники державної лісової охорони так і працівники Міністерства внутрішніх справ, які будуть захищати хвойні насадження від самовільних рубок в передноворічний період

Тож можливо не варто псувати собі передноворічний настрій отримавши адміністративний протокол та «славу» жадібної людини серед знайомих.

Бажаємо Вам веселих новорічних свят.

 

Головний лісничий                                            Косенко М. Г.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія