Виконання колективного договору – спільна справа.

20180323_133225Конференція трудового колективу ДП «Онуфріївський лісгосп», що відбулася 23 березня 2018 року, визнала задовільною роботу адміністрації та профспілкового комітету підприємства з виконання Колективного договору в 2017 році.

Підсумки роботи, про які звітували адміністрація і профком свідчать про те, що підприємство працює на перспективу: на віки створюються спільними зусиллями колективу молоді наддніпрянські ліси,  на гордість  жителів Онуфріївки  зразково упорядковується  і щорічно удосконалюється дизайн території  лісгоспу. Всі попередні роки підприємство посилено працювало над переозброєнням та нарощуванням матеріально-технічної бази, на сьогоднішній день всі підрозділи забезпеченні необхідною технікою та обладнанням для виконання своїх завдань. Тому в минулому 2017 році основна частина надходжень спрямовувалась на вирішення соціальних питань і забезпечення соціального захисту працівників.

Реалізація зобов’язань за колдоговором дала змогу в 2017 році забезпечити зростання заробітної плати на 64%. Станом на 01.01.2018 вона становить 8135 грн., тому підприємство є одним із лідерів в Онуфріївському районі по рівню заробітної плати.

На запровадження непередбачених законодавством гарантій і соціально-побутових пільг працівникам в минулому році витрачено  926,8 тис. грн., що становить  в середньому на одного працівника 12036 грн.

У положеннях колдоговору важливе значення надається поліпшенню умов праці працюючих. Комплексні заходи заплановані на 2017 рік виконанні в повному обсязі, забезпечення спецодягом працівників підприємства складає 100%. В цілому на охорону праці в минулому році фактично витрачено 153,0 тис.грн, що з розрахунку на одного працюючого складає 2,0 тис.грн.

Звичайно, як на кожному підприємстві, є і у нас свої проблеми:…

У цей складний для підприємства час, коли галузь залишилась без державної підтримки, щоб зберегти підприємство всі мають працювати єдиною командою, а адміністрація спільно з профкомом дбати про добробут та соціальний захист своїх членів профспілки.

IMG_5634Нашою спільною метою є турбота про кожного працівника, незалежно від віку, стажу роботи, посади, яку він займає.

Прозвітувавши за виконання минулорічного колективного договору, сторони домовились і отримали підтримку колективу виділити на виконання комплексних заходів з охорони праці на 2018 рік  30450 грн.

Віримо, що спільними зусиллями колективу життя наших працівників уквітчається трудовими здобутками, а в нашій лісовій родині будуть панувати дружні стосунки що стане рушійною силою для щастя…

 

Олександр Агафонов – голова профкому ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія