Виконання колективного договору – спільна справа

Виконання колективного договору за 2015 рік обговорено на конференції трудового колективу ДП «Онуфріївський лісгосп» 29 березня 2016 року.

Для участі в конференції був запрошений заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Кваша Олександр Валерійович, який в своєму виступі подякував колективу підприємства за добросовісну працю, та побажав успіхів в цих нелегких умовах сьогодення.

Свою доповідь директор підприємства Валентина Здебська розпочала з питання: що таке щастя? Щастя, це коли все добре і на роботі, і вдома. Рецептом цього надважливого «продукту» є добросовісна і якісна праця кожного на користь колективу, підприємства, галузі, держави…, чим саме і займалися в дружньому тандемі адміністрація та профком лісгоспу.

Підсумки роботи, про які звітували адміністрація і профком свідчать про те, що підприємство працює на перспективу: на віки створюються спільними зусиллями колективу молоді наддніпрянськиі ліси,  на гордість  жителів Онуфріївки  зразково упорядковується  і щорічно удосконалюється дизайн території  лісгоспу. Всі попередні роки підприємство посилено працювало над переозброєнням та нарощуванням матеріально-технічної бази, на сьогоднішній день всі підрозділи забезпеченні необхідною технікою та обладнанням для виконання своїх завдань. Тому в минулому 2015 році основна частина надходжень спрямовувалась на вирішення соціальних питань і забезпечення соціального захисту працівників.

Реалізація зобов’язань за колдоговором дала змогу в 2015 році забезпечити зростання заробітної плати на 38%. Станом на 01.01.2016 вона становить 3400 грн., тому підприємство є одним із лідерів в Онуфріївському районі по рівню заробітної плати.

На запровадження непередбачених законодавством гарантій і соціально-побутових пільг працівникам в минулому році витрачено  128,2 тис. грн., що становить  в середньому на одного працівника 1800 грн.

У положеннях колдоговору важливе значення надається поліпшенню умов праці працюючих. Комплексні заходи заплановані на 2015 рік виконанні в повному обсязі, забезпечення спецодягом працівників підприємства складає 100%. Вцілому на охорону праці в минулому році фактично витрачено 146,5 тис.грн, що з розрахунку на одного працюючого складає 2,0 тис.грн.

Звичайно, як на кожному підприємстві, є і у нас свої проблеми:…

У 2016 році підприємства галузі залишились без державної підтримки, тому щоб зберегти підприємство всі мають працювати єдиною командою, а адміністрація спільно з профкомом дбати про добробут та соціальний захист своїх членів профспілки.

Нашою спільною метою є турбота про кожного працівника, незалежно від віку, стажу роботи, посади, яку він займає.

Прозвітувавши за виконання минулорічного колективного договору, сторони домовились і отримали підтримку колективу виділи на виконання комплексних заходів з охорони праці на 2016 рік  32400 грн. та внесли ряд змін до Колективного договору на 2016 рік.

Віримо, що спільними зусиллями колективу життя наших працівників уквітчається трудовими здобутками, а в нашій лісовій родині будуть панувати дружні стосунки що стане рушійною силою для щастя…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Агафонов  головний економіст – голова профкому

ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія