ВИ ПАЛИТЕ ТРАВУ, А ГОРЯТЬ ДЕРЕВА!

З початком весни 2016 до ДП «Онуфріївський лісгосп» надходять повідомлення про загорання сухої трави, на полях, на узбіччях поблизу лісових масивів ДП «Онуфріївський лісгосп».

До місця події терміново направляється пожежна команда в складі лісової охорони.   Зусиллями лісової охорони  вдається локалізувати пожежу та не допускати її розповсюдженню.

Причинами загорань сухостою є, в першу чергу, людський фактор: випалювання сухої рослинності, недотримання населенням та фермерами заходів пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.

У зв’язку з цим, працівники Державної лісової охорони, в першу чергу, звертаються до свідомості громадян – будьте обережними та відповідально  ставтесь до вимог безпеки. Якщо ж ви виявили загоряння негайно повідомте про нього в ДП «Онуфріївський лісгосп»  (05238) 20-594, 21-084 та на лінію 101, а після цього, по можливості, спробуйте загасити пожежу самотужки.

Пам’ятайте, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення. Тому, перебуваючи у лісах та на луках, подбайте про те, щоб відпочинок був максимально безпечним, як для вас так і для навколишнього середовища.

Інженер з ОЗЛ – О. Явтушенко

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія