Всесвітній день захисту лісів!

DSCN837921 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, і ця ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН (ФАО).

З тих пір щорічно з ініціативи ООН 21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, відзначається Міжнародний день лісу (International Day of Forests). Причому було прийнято рішення про святкування цього дня саме в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній півкулі (останнє, за традицією, вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань).

Лісівники Онуфріївщини завітали до Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і розповіли учням про основні завдання працівників лісової охорони, про охорону лісових насаджень, про його багатства та про збереженням лісових насаджень. Також повідомили, що починаючи з 2006 року, 21 березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає  Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», мета якої є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі. Крім того лісівники в квітні місяці проводитимуть конкурс дитячих малюнків і творів з лісової тематики «Людина і ліс», залучатимуть членів учнівських лісництв до участі в озелененні територій шкіл та району.

 

Інженер лісових культур О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія