Всесвітній день поезії!

День поезіїУ 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня.

„Поезія, може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу. Крім того, Всесвітній день поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе невеликим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, що відроджують одвічну традицію живого поетичного слова”.

Онуфріївщини також має своїх відомих письменників: Сухомлинський Василь Олександрович – кандидат педагогічних наук, автор багатьох книг, брошур, статей і художніх творів для дітей. Особливу увагу приділяв вихованню дітей та молоді. Державна премія УРСР — 1974 р. за книгу «Серце віддаю дітям» — 1969 р.. Після його смерті (1970 р.) у Павлиські середній школі створено музей присвячений його діяльності.; Базилевський Володимир Олександрович — український письменник, поет-прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, Член Спілки письменників України, Лауреат премії ім. П. Тичини «Чуття єдиної родини»; Юречко Віталій Іванович — поет, прозаїк, дитячий письменник, перекладач, Член Національної спілки письменників України та інші.

Изображение 104На нашому підприємстві також працює поетеса Водяна Валентина Іванівна – бухгалтер Деріївського лісництва ДП «Онуфріївський лісгосп». Вона пише дуже гарні вірші про природу рідного краю, про Україну, про любов, про батьків, про поезію та інші. Так і сьогодні в Всесвітній день поезії Валентина Іванівна має для нас чудовий вірш про поезію:

«Поезія – це  не прості  слова,

Не просто  фрази,  вихоплені  часом.

Поезія – це  музика  жива,

Що  ввись  зліта  окриленим  Пегасом.

Поезія – це діаманти  слів,

Що  звичними  були, а  стали  дивом.

Повторені  мільйони  вже  разів,

Щоразу  грають  іншим  переливом.»

 

В день професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у Ваших починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія