ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ.

опМіжнародна організація праці 28 квітня оголосила Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

На виконання наказів Держлісагентства та Кіровоградського ОУЛМГ з 22 по 28 квітня 2019 року в Онуфріївському лісгоспі розпочався Тиждень охорони праці з нагоди  Всесвітнього дня охорони праці. В зв’язку з цим на підприємстві склали план заходів з нагоди проведення Тижня охорони праці на тему: « БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ». Цей план заходів розрахований на :

– організацію та проведення обстежень і цільових перевірок промислової безпеки в підрозділах;

– оформлення куточків, стендів присвячених Дню охорони праці;

– проведення тематичних нарад з питань охорони праці;

– організація та проведення оглядів, конкурсів з охорони праці та культури виробництва (кращий працівник, краща виробнича дільниця);

– результати огляду-конкурсу розглянути на загальних зборах колективу.

Адміністрація лісгоспу закликає дотримуватись правил з техніки безпеки на робочих місцях!

Інженер з охорони праці ДП «Онуфріївський лісгосп» В.Д.Сулима

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія