Вольєрне господарство ДП “Онуфріївський лісгосп”

IMG-d36c33b06123f6fcf9bff05a2ba4e100-VНа сьогодні в Україні мисливство досить популярний вид відпочинку. Найпопулярнішими  видами полювання являються літньо-осіння охота на пернатих, осінньо-зимове полювання на хутрових видів та також досить популярне колективне полювання на копитних тварин.

Оскільки мисливське господарство тісно пов’язане з лісовим господарством, то на території ДП «Онуфріївське лісове господарство» створене власне мисливське господарство загальною площею 3080 га., з яких рілля – 2039га., пасовища – 294 га., лісові землі – 737 га., болота – 6 га., води – 1 га. та 3 га садиби. Основними мисливськими видами в господарстві являються козуля, кабан, заєць-русак, лисиця, борсук, куниця лісова.

Однак в господарстві проводяться не лише полювання на диких тварин, а і кропітка праця по догляду за тваринами. Так протягом літньо-осіннього періоду заготовляються корми для зимової підгодівлі, коли тваринам самим складно здобути собі корм. На території мисливських господарств ведеться боротьба з шкідливими хижими тваринами і птахами.

Для збільшення популяції кабана на території підприємства було збудовано вольєр для диких кабанів.   Єгерська служба лісгоспу веде роботу по веденню належним чином мисливського господарства на території своїх мисливських угідь, а також проводить контроль по дотриманню правильності ведення мисливського господарства іншими користувачами. Проводить практичні заняття з учнями шкільного лісництва, для розвитку в них розуміння, що на справді є мисливське господарство і полювання в цілому. Таким чином, проводячи роботу з школярами, формують розвиток мисливської культури з малих років, адже не виключено, що в майбутньому дані школярі стануть мисливцями в яких уже буде сформовано правильне бачення полювання і мисливського господарства, не як жорсткого вбивства тварин і птахів, а кропіткої роботи по розведенню і збереженню мисливської фауни.

IMG-13cde8042681f36418a6af68884cf9eb-V

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія