Вітання з 1 вересня.

Копия DSCN7104На святі першого дзвоника в Куцеволівській загальноосвітній школі директор державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» депутат Кіровоградської  обласної ради VII скликання Валентина Здебська  звернулась з привітанням до учнів, педагогічного колективу та  батьків:   

Бажаю Вам дорогі діти бути завзятими і наполегливими, старанними, цікавими до усього незвіданого. Нехай скарбничка ваших знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни.

Копия DSCN7107Хочу подякувати учнів шкіл району, а особливо учнів шкільних лісництв, педагогічний колектив та їх батьків за постійну підтримку та готовність приймати участь в акціях, які впроваджує колектив лісівників Онуфріївщини.

Шановні вчителі висловлюємо Вам сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

І тим, хто вчитиме, і тим, хто навчатиметься, я бажаю міцного здоров’я, натхнення, успіхів, творчого настрою і віри у власні сили.

Зі святом вас.

 

 

Директор

ДП «Онуфріївський лісгосп»

депутат Кіровоградської

обласної ради VII скликання                                                          Здебська В. П.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія