Вітаємо з Ювілеєм!

DSCN901208 грудня 2017 року святкує свій Ювілейний День народження лісничий Онуфріївського лісництва  державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Деркач Олег Васильович.

В квітні 1996 року після закінчення Національного аграрного університету м. Київ за направленням він прибув в Звенигородський держлісгосп і був призначений на посаду помічника лісничого Вільховацького лісництва. З квітня 2000 року працював на посаді лісничого Чигиринського лісництва Чигиринського держлісгоспу. А з 2001 року по даний час Олег Васильович лісничий Онуфріївського лісництва ДП «Онуфріївське лісове господарство».

В лісовому господарстві Олег Васильович цілеспрямований, хороший організатор, кваліфіковано здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю лісництва. З відповідальністю виконує поставлені завдання. Користується повагою серед колег і підлеглих.

Шановний Олег Васильович!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам особистого родинного щастя, міцного здоров’я, трудових здобутків та наснаги у Вашій нелегкій праці – садінні та вирощуванні лісу.

Хай щастя та мир зігрівають оселю
І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте завжди Ви щасливий й веселий,
Життя бережіть, бо єдине воно.
Нехай Вам завжди всміхається доля,
Несуть тільки  радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Збудуться мрії, бажання, думки.
Щоб проліском ніжним життя Ваше квітло,
Весною буяла душі доброта.
Любові, добра Вам, чистого неба,
Поваги, пошани й людського тепла.

З повагою від колективу:

Директор лісгоспу    В.П.Здебська

Голова профкому  О.В.Агафонов

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія