Вітаємо з 85-річчям газету “Придніпров’я”

1Шановні працівники газети «Придніпров’я» та постійні дописувачі,  прийміть щирі привітання з  нагоди  85-ї  річниці  заснування цього періодичного видання.

85 років вік мудрий та шанований. На протязі цих років Ви своєю професійною діяльністю згуртували навколо себе вірних друзів в ролі постійних читачів, які з нетерпінням очікують свою улюблену газету. Комусь із них ви є мудрим вчителем, комусь підтримкою в важку хвилину, комусь вдалим дотепником, комусь рідною матір’ю, а поважним одиноким людям ви є просто знахідкою та розрадою довгими безсонними вечорами.

Шановні друзі та колеги ( не сприйміть за фамільярність), колектив Державного підприємства «Онуфріївський лісгосп» щиро дякує Вас за співпрацю, розуміння,  справедливу позицію, оптимізм та романтизм. Завдяки журналістам газети «Придніпров’я» ми відчуваємо, що ми в одній зв’язці і робимо одну справу. За допомогою Вас наша праця стає поширеною та актуальною серед підростаючого покоління, що є основою підвищення довіри громадськості до діяльності лісової галузі.

Саме ви через газету доносите до читачів наші звернення щодо охорони та захисту зелених насаджень від пожеж, браконьєрів та недопустимого засмічення побутовими відходами. Вельми вдячні за постійну підтримку та готовність приймати участь в акціях, які впроваджує наш колектив на протязі року. А ваші вдалі фотоколажі є родзинкою кожного номера газети.

Ми знаємо, що ви сповнені нових задумок, пошуків, ідей, мрій і готові віддати свою любов кожному читачу. А розуміння того, що тебе люблять,  створює атмосферу комфорту та спокою.

У  цей  святковий для  Вас день  бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. А також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя,

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

Директор

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                           В.Здебська

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія