Вітаємо з 65-річчям від Дня народження!

IMG_560212 серпня 2017 року відзначила свій Ювілейний День народження пенсіонер, бухгалтер лісової галузі Кохно Зоя Дмитрівна.

З 1970 року почалося відповідальне трудове життя. За відмінну працю вона неодноразово отримувала нагороди від керівництва лісгоспу та обласного управління лісового та мисливського господарства протягом 39 років. Вона чи не єдина на підприємстві, яка відпрацювала всі ці роки на єдиному робочому місці.

Привітна та доброзичлива, Зоя Дмитрівна і на заслуженому відпочинку не забуває підприємство. Часто телефонує до колег та цікавиться життям лісового колективу. Лісівники ж, звісно теж не залишають її без уваги, постійно вітаючи з професійним святом лісівників та з нагоди інших подій.

Шановна Зоя Дмитрівна! З урочистої нагоди Вашого Ювілею від імені лісівників Онуфріївщини прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла.  Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку вашої душі!

З Днем народженням!

 

З повагою лісівники Онуфріївщини.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія