ВІДЗНАКА КОЛЕКТИВА НА СВЯТКУВАННІ ДНЯ СЕЛИЩА ОНУФРІЇВКА

dscn166410 вересня Онуфріївка в свій 285 рік народження була надзвичайно привабливою, чистою та гостинною.  Святково вбрані жителі селища зібралися  в цей день разом, щоб виказати велику шану найкращим працівникам селища, переглянути святкову концертну програму, поспілкуватися, посмакувати кашею та юшкою з димком та й просто відволіктися від буденних справ.

Колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» був в котрий раз признаний найкращим в селищі по благоустрою прилеглих територій. І це справедливо. Колектив лісівників на чолі з директором лісгоспу Здебською Валентиною Павлівною щорічно працює над ландшафтним краєвидом своїх територій, добавляючи щось нове в озелененні та створюючи нові квіткові композиції на свій смак. З ранньої весни та до пізньої осені квіткові орнаменти приносять приємні відчуття кожному працівнику лісгоспу та гостям підприємства, при цьому створюючи неперевершену красу та затишок. Саме тут можна   побачити герб України, створений за допомогою вічнозеленого самшиту та чорнобривців. Звичайно чи не найголовнішими серед квіткової гами є різнобарвні троянди,  які створюють живі арки та випромінюють  чудернацький духмяний запах. Лісівники  з року в рік, незважаючи на складний технологічний процес роботи,  створюють квітковий рай на території садиб лісгоспу, лісництв, лісових кордонах та розсадниках, місцях відпочинку. Всі вони просто потопають в морі квіткових палітр. І головною  на клумбах та рабатках є – невибаглива, але напрочуд приваблива, оспівана в українських піснях квітка чорнобривця.

Запрошуємо інші колективи створювати на своїх територіях «зелені» перевтілення. Готові поділитися досвідом, саджанцями та квітами.

Щасти Вам!

img_6277 img_5298

Прес-секретар

 

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія