Відвідали семінар учнівських лісництв.

DSCN836926 квітня 2017 року головний лісничий ДП «Онуфріївський лісгосп» Косенко М. Г. та керівник шкільного лісництва «Пролісок» Зінченко Л. М. взяли участь в обласному семінарі учнівських лісництв. Захід відбувся на базі Підлісненської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 2». Організував семінар обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з участю обласного управління лісового та мисливського господарства.

На початку семінару начальник  Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко подякувала педагогам за багатолітню плідну співпрацю в напрямку виховання майбутньої лісівничої зміни.

Керівник ОЦЕНТУМу Олег Поркуян вручив Зінченко Л. М. та присутнім педагогам спільні грамоти Міністерства освіти та науки і Національного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді за внесок у розвиток діяльності шкільних лісництв.

Під час заходу презентувала діяльність Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва його керівник Тетяна Воробей, а юні лісівниDSCN8375ки провели для гостей екскурсію галереєю лісу, яку оформлено у стінах навчального закладу.

 

Головний лісничий Косенко М. Г.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія