Весна – час озеленити своє подвір’я.

170Весною кожний справжній господар розпочинає прибирати і прикрашати своє подвір’я. На сьогодні кожен прикрашає своє подвір’я по різному, та у всіх в елементах декору завжди є декоративні рослини.

В лісництвах ДП “Онуфріївське лісове господарство” збудовані теплиці, які оснащені крапельним поливом для вирощування високоякісного декоративного матеріалу. На сьогодні працівники підприємства вирощують такі види рослин як: сосна звичайна та кримська, ялини звичайна та голуба, самшит вічнозелений, ялівець звичайний, сизий та козацький, туї західну, східну та золотисту. Поряд з такими не типовими для нашої природи видами вирощують і звичні для нас липи, каштани, горіхи, дуби. Кожен має змогу придбати рослини до своїх уподобань. Щорічно працівниками підприємства проводиться живцювання близько 10 тис. шт. декоративних дерев та кущів.

Запрошуємо на наше підприємство всіх бажаючих придбати посадковий матеріал, який вас зацікавить. Водночас ви маєте змогу отримати професійну інформацію від спеціалістів, щодо  підбору постійного місця зростання  та правильності посадки кожного екземпляра дерев та чагарників.

Придбати декоративний посад матеріал можливо в Онуфріївському, Деріївському та Олександрійському лісництвах, де вам викопають ту рослину, яка вам сподобалась.

 

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія