В РАМКАХ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ».

100_5444Проголошену заздалегідь Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках» державне підприємство «Онуфріївське лісове господарство»  провело в кварталі № 155, урочище «Холодна балка-2», що на території Вишнівцівскої сільської ради.

Ще з давніх часів був добрий звичай, розпочинаючи будувати нову домівку, сходилося все село на толоку. Так і лісівники в цей день  запросивши  на свою зелену толоку усіх бажаючих, були приємно вражені тим, скільки небайдужих  людей відкликнулося на їхню пропозицію. Незважаючи на свою зайнятість, Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» підтримали: голова районної державної адміністрації Самородченко  С.М, його заступник Дуднік І.В., та працівники райдержадміністрації, працівники культури, голова села Вишнівці Горобець В.М,  школярі та учні шкільного лісництва Онуфріївської загальноосвітньої школи на чолі з керівником Онуфріївського шкільного лісництва Зінченко Л.М., фотокореспондент Овчаренко В.П.

Тож, на підготовленій ділянці поля в той день, було людно та гамірно. Діти та навіть дорослі довго не могли  налюбуватись місцевими краєвидами, строкатим килимком весняних квітів, співом птахів, які нещодавно повернулися з вирію.

Урочиста частина  була короткою: всіх  присутніх привітала директор  ДП «Онуфріївський лісгосп» Валентина Павлівна Здебська, яка подякувала всім, що відкликнулися на запрошення. Розповіла, що дана акція дає можливість кожному внести посильний  вклад в спільну справу, прикрашаючи свою малу Батьківщину зеленими барвами. І щоб мати міцну та красиву державу, треба починати кожному   із себе,  придержуючись правила – посади, збудуй, не пошкодь та збережи надбане іншими.

Лісівники заздалегідь підготували не тільки ґрунт100_5425, сіянці, спеціальний інвентар, а ще кожному учаснику акції пов’язали своєрідні косинки і забезпечили відрами  з логотипом «Я садив ліс».

За деякий час з’явилися перші рівнесенькі рядочки майбутнього лісового насадження. По закінченні акції лісівники пригостили всіх фруктами, та солодощами.

Акція для її учасників без перебільшення стала святом, яке запам’ятається надовго, бо воно об’єднало усіх, хто прагне залишити по собі добрі справи, у тому числі зелений гай, який під час акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» став на кілька гектарів більшим.

 

100_5431 DSCN8132 DSCN8129 100_5457 DSCN8139 DSCN8165 DSCN8186 100_5500 DSCN8194

Лісничий Онуфріївського лісництва     О.Деркач

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія