В Онуфріївській школі пролунав останній дзвінок для випускників 2017 року.

DSCN2223На традиційне свято останнього дзвоника до Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ступенів завітала – Директор державного підприємства «Онуфріївське  лісове господарство», депутат Кіровоградської  обласної ради VII скликання ЗДЕБСЬКА Валентина Павлівна та побажала випускникам наполегливості, невгамовності і твердої ходи до нових перемог, знайти кожному щастя у житті бо у кожного  випускника попереду будуть нові плани і сміливі мрії, успіхи і удача.

Останній дзвоник – особливе свято не лише для школярів, але й для батьків. Вони хвилюються за своїх дітей і пригадують, якими вони були маленькими. Це свято радісне і хвилююче водночас, адже випускники ставлять крапку у багаторічному навчальному марафоні.  Позаду уроки, контрольні роботи та домашні завдання. Попереду – випускні іспити і доросле майбутнє.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників  і від голови Онуфріївської райдержадміністрації С.Самородченка та голови Онуфріївської районної ради Т.Уткіної, заступника голови сільської ради, представників відділу освіти, директора школи, вчителів, випускників та учнів молодших класів.

DSCN2225 DSCN2228

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія