В обласному Товаристві лісівників відбулась 7-а звітно-виборча конференція.

Товар.лісівниківВ обласному Товаристві лісівників відбулась 7-а звітно-виборча конференція, у роботі якої взяли участь делегати первинної організації Товариства лісівників ДП “Онуфріївський лісгосп”.

Зі звітною доповіддю про роботу Ради обласного Товариства за 2013-17 рр. виступив голова організації Олег Середюк. Виступаючий доповів про зроблене в напрямку співпраці із молоддю, зокрема про такі види діяльності, як участь школярів та студентів в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», проведення обласних зльотів та семінарів-нарад з керівниками шкільних лісництв, участь юних лісівників області у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Крім того,  проводиться значна робота щодо організації дитячих конкурсів на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс», новорічних лісових ярмарків. 

Значна увага з боку Товариства приділяється роботі з ветеранам галузі й співпрацііз ЗМІ та виданню часопису обласного управління «Світ лісу».

Під час конференції делегати визнали роботу Ради обласного Товариства за звітний період задовільною. Крім того присутні затвердили звіт Ревізійної комісії про роботу Ради. На наступний п’ятирічний термін конференція обрала головою Ради Олега Середюка.

 

До складу обласної організації входить 10 первинних організацій, які налічують у своїх рядах понад 600 чоловік. Діяльність членів Товариства спрямована на розв’язання актуальних проблем з підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, збільшення лісистості області, раціонального використання лісових ресурсів, пожвавлення просвітницької роботи серед населення, професійної орієнтації учнівської молоді, впровадження у виробництво галузевих наукових рекомендацій.

 

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія