Святкували Водохреща

DSCN766619 січня для всіх бажаючих було організовано свято на території Онуфріївського лісництва державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство». На території підготували місце для освячення води, та місце для купання, яке обладнали містком та  пологими сходинками, для зручності.

Директор підприємства Здебська Валентина Павлівна разом з головними спеціалістами, як справжні господарі, зустрічали гостей, вітаючи їх з одним з найбільших свят для православних – Хрещення Господнього. Першому заступнику голови районної державної адміністрації І. Дудніку та голові районної ради Т.Уткіній було подаровано хліб та святі ікони. Пересічним громадянам Валентина Павлівна вручала святі набори свічечки, іконки та гілочки ялівця.

Після вітальних слів від керівництва Протоієрей  Іоанн провів службу та освяту води і всіх хто прийшов на святкування.

Всім присутнім, що прийшли на свято, господарі пропонували глінтвейн з цукерки, юшку з пиріжками,  бажаючі могли набрати свячену воду.

В кінці дійства самі сміливі, і кому не завадило здоров’я мали змогу скупатися в підготовленій ополонці. Незважаючи на досить холодну погоду, бажаючих виявилось не мало. Дехто за традицією, яка склалася, осунулися в воду по три рази, а декому вистачало і одного разу. Та купалися, як чоловіки так і жінки.

Для запобіганню будь яких незапланованих ситуацій біля місця купання чергували працівники рятувальних служб.

Загалом свято пройшло радісно. Всі присутні відзначали хорошу організацію міроприємства. Неодноразово звучали побажання зробити даний захід в даному місці щорічним.

DSCN7672 DSCN7692 DSCN7693 DSCN7702 DSCN7707 DSCN7714 DSCN7715 DSCN7723 DSCN7726 DSCN7729 DSCN7733 DSCN7736

 

Прес-секDSCN7708ретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія