СВОЄЧАСНИЙ ДОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР.

DSCN7094Працівники ДП «Онуфріївський лісгосп» протягом всього року мають достатньо справ, до яких відносяться з турботою та відповідальністю. Важливою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню є своєчасний догляд за лісовими культурами.

Працівники лісокультурного фонду вчасно проводять багаторазові прополки на цих об’єктах, тим самим забезпечуючи гарний ріст кожного маленького деревця. Всі розуміють, яку базу закладеш з дитинства, те й отримаєш у зрілому віці.

Лісівники Онуфріївського лісгоспу провели догляд в захисних насадженнях загальною площею 50 гектарів. На лісовідновних ділянках доглянули 14,6 га лісових культур, а також провели догляд на 0,5 га плантацій новорічних ялинок. Протягом місяця провели прополку лісорозсадника на 0,37 га. Молоді посіви акації білої, гледичії, дуба червчатого та червоного рівненькими рядочками зеленіють на чистій ділянці. Догляд проводився частково ручним методом, а також  механізованим.         DSCN7125 DSCN7134 DSCN7100

У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та сезонні  лісокультурниці за сумлінну працю заслуговують на велику повагу.

Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»   О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія