СВОЄЧАСНИЙ ДОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

DSCN7094Найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню, для працівників ДП «Онуфріївський лісгосп», є своєчасний догляд за лісовими культурами, як ручний так і механізований.
Цьогорічне літо не сильно радувало лісівників дощами. Тому лісова охорона та працівники підприємства приділяли багато уваги приживлюваності лісових культур та культурам минулих років, для того щоб спекотне сонце не випалило молоді деревця. Але разом з молодими деревцями виростає і трав’яна рослинність, яка не дозволяє молодим насадженням в повній мірі рости та розвиватися. Лісівники провели догляди всього на загальній площі 166,1 га, в тому числі в захисних насадженнях 99,4 га та на зрубах 66,7 га. Догляд проводився частково ручним методом, а також і механізованим.
Адже в лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та працівники лісових культур за сумлінну працю заслуговують на велику повагу. Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

DSCN7124

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп» О.Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія