СВОЄЧАСНИЙ ДОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

20170831_093157Працівники ДП «Онуфріївський лісгосп» протягом всього року мають достатньо справ, до яких відносяться з турботою та відповідальністю. Але чи не найголовнішою складовою для успішного виконання планів по лісовідновленню та лісорозведенню є своєчасний догляд за лісовими культурами, як ручний так і механізований.

Цьогорічна весна та літо було сильно спекотне та не сильно радувало лісівників дощами. Тому лісова охорона та працівники підприємства приділяли багато уваги приживлюваності лісових культур та культурам минулих років, для того щоб спекотне сонце не випалило молоді деревця. Але разом з молодими деревцями виростає і трав’яна рослинність, яка не дозволяє молодим насадженням в повній мірі рости та розвиватися.  

Працівники лісокультурного фонду вчасно проводять багаторазові прополки на цих об’єктах, тим самим забезпечуючи гарний ріст кожного маленького деревця. Протягом року лісівники провели догляди в захисних насадженнях загальною площею 358 га, на зрубах 77 га. Догляд проводився частково ручним методом, а також  механізованим.

У лісництвах працюють згуртовані колективи, завдяки яким виробничий процес не знає зупину і характеризується високими якісними показниками. Трактористи та працівники лісових культур   за сумлінну працю заслуговують на велику повагу. Велика шана та вдячність вашій старанній праці.

20170831_093349 DSCN7119 DSCN7100 DSCN7094 DSCN7093 DSCN7125

Інженер лісових культур ДП «Онуфріївський лісгосп»  О.Явтушенко

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія