Створюємо новорічний настрій власними руками.

DSCN9475Хто сказав, що гарно виглядає ялинка, прикрашена купленими іграшками та гірляндами?  Адже зроблене своїми руками цінується більше, доводить свою оригінальність і креативність. Тому напередодні святкових свят учні шкільного лісництва Онуфріївської загальноосвітньої школи,  самі виготовляють ялинкові прикраси. Для цього вони використовують звичайні речі: кольоровий папір, ножиці, нитки, голки, тканину, шишки, клей, фарби… І це не все, тому що дитяча фантазія не має меж. Діти не бояться експериментувати, шукати щось нове, створювати власні іграшки для новорічної ялинки.

Новий рік – це найкраще, найулюбленіше і саме довгоочікуване свято в році. Наші діти чекають новорічних подарунків і мріють швидше нарядити новорічну ялину-красуню. Це можна зробити як завжди, але набагато приємніше змайструвати новорічні прикраси на ялинку своїми руками, отримавши від цього процесу неймовірне задоволення і створивши по-справжньому домашній затишок та святковий настрій.

DSCN9462Та й Новий рік з Різдвом, до того ж, пробуджують в людях різного віку творчий початок. Тим більше, що прикрашати новорічну ялинку набагато цікавіше новорічними ялинковими іграшками, зробленими своїми руками.
Діти дуже люблять виготовляти новорічні іграшки, адже передсвяткова підготовка розтягується на тижні і приносить учням масу задоволення. Та й дорослі часто не проти пригадати дитинство і власноруч виготовити іграшку або сніжинку власноруч.

Учні шкільного лісництва та лісова охорона лісгоспу закликає усіх бажаючих проявити свій творчий талант, оформити оселю на Новорічні свята та приготувати особливі подарунки для близьких. Адже такі милі святкові вироби додадуть тепло і затишок у оселі. А головне – подарують Новорічний настрій і натхнення!

DSCN9468 DSCN9463 DSCN9473

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія