Стан лісонасіннєвої справи, підсумки проведення внутрішніх аудитів та стан правової роботи розглядались на колегії обласного управління.

DSC_6425Стан лісонасіннєвої справи на Кіровоградщині, підсумки проведення внутрішніх аудитів та стан правової роботи розглядались днями на засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко.

За інформацією головного спеціаліста сектору лісового господарства Валентини Роздєльської, загальна площа об’єктів постійної лісонасіннєвої бази області становить 598,4 га, у тому числі генетичних резерватів – 238,1 га, постійних лісонасінних ділянок – 355,3 га і 5 га новоствореної не атестованої клонової лісонасіннєвої плантації сосни звичайної (ДП «Олександрівський лісгосп») . В області на обліку 74 плюсових дерева.

Лісгоспи заготовили всього 24198 кг лісового насіння, у тому числі 21238 кг жолудів дуба усіх видів, з них 19910 кг – дуба звичайного. З об’єктів постійної лісонасіннєвої бази зібрано 4240 кг насіння дуба звичайного. Асортимент лісових порід, насіння яких затовлено торік, налічує 27 видів.

За посівними якостями всього насіння заготівлі 2017 року частка насіння 1 і 2 класів становить 98 % проти 100 % у 2016-му. Нечистого та несхожого насіння немає.

Погіршились посівні якості насіння хвойних порід: кількість насіння 1 і 2 класів становить 77 % проти 93 % у 2016 році.

Найкраща якість насіння  в Олександрівського, Чорноліського лісгоспів та ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки». Частка насіння 1 і 2 другого класів по цих підприємствах становить 100 %.

Колегія розглянула підсумки проведених у 2017 році внутрішніх аудитів оцінки діяльності підприємства щодо дотримання актів законодавства з питань лісокультурного виробництва ДП “Голованівський лісгосп” і щодо оцінки діяльності підприємства щодо дотримання актів законодавства з питань захисту лісу від шкідників та хвороб ДП “Онуфріївський лісгосп”. Головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Коваленко інформувала про стан організації правової роботи в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за 2017 рік.

У підсумковому слові начальник управління Наталія Ревенко звернула увагу на необхідність проведення в оптимальні строки запланованих весняних лісокультурних робіт та на заходи з охорони лісу під час пожежонебезпечного періоду.

 

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія