СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗУПИНИМО ПОЖЕЖУ.

Пожеж  у лісах може поменшати лише тоді, коли зуміємо подолати людську байдужість у ставленні до зелених насаджень.

Саме для цього було здійснено спільне навчання лісівників державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство», з ДПРЧ-33 Управління ДСНС України в Кіровоградській області та з Онуфріївським ВП Олександрійського ВП ГУНП  України  в Кіровоградській області. Згідно координуючих документів, якими є оперативно-мобілізаційний план гасіння лісових пожеж працівники всіх відомств доповіли про готовність до пожежонебезпечного періоду. Лісівники проаналізувавши стан протипожежного забезпечення лісів, звернули особливу увагу на створення мінералізованих смуг, протипожежних розривів, які дадуть можливість зменшити ймовірність розповсюдження вогню.

В успішному пожежогасінні, коли можливості профілактичних засобів вичерпані й пожежа вже реальна, допомагають організованість, оперативність, наявність необхідної техніки та добре підготовленого до дій в екстремальних ситуаціях персоналу. А ще взаємодія лісоохоронців, пожежнорятувальних підрозділів разом з працівниками міліції та місцевих органів влади.

Під час цієї зустрічі провели спільні роз’яснювальні бесіди з місцевим населенням щодо обережного поводження з вогнем під час пожежонебезпечного періоду.

DSCN9927 DSCN9931

Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                         М.Косенко

 

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія