Шановний Михайло Григоровичу вітаємо з Ювілейним Днем народженням!

NoqI8EDmIEQКолектив державного підприємства “Онуфріївське лісове господарство” щиро і сердечно вітають Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру , процвітання, успіхів великих у роботі, й побільше творчих Вам натхнень. Нехай життя дарує Вам лише приємні події. У Вас сьогодні славна дата, отож дозвольте привітати і побажати Вам сотню літ. Хай кожен день дарує радість, хай сонце світить Вам завжди. Роки ніколи хай не старять і не приносять в дім біди. Хай світить Вам щаслива доля, хай обминає Вас журба. Бажаєм Вам на видноколі блаженства, миру і добра!

Після навчання в Лубенському ЛТК Михайло Григорович розпочав свій трудовий шлях в Матвіївському лісництві ДП “Чигиринський лісгосп” на посаді старшого майстра лісу. Потім помічником лісничого Яничарського лісництва. Михайло Григорович з 2007 року по 2010 рік заочно навчався, без відриву від виробництва, в Національному університеті біоресурсів і природокористування за спеціальністю «Лісове і садово-паркове господарство». Веселий, енергійний, працьовитий він швидко увійшов у курс справи і став справжнім професіоналом.  В 2011 році Михайло Григорович прийшов працювати в ДП “Онуфріївський лісгосп” інженером з охорони та захисту лісу, в 2012 році інженером лісового господарства, а  2014 році головним лісничим підприємства.   Разом з лісовою охороною переймається  проблемами лісу. А ще він людина порядна і відкрита,  з почуттям гумору. Разом з дружиною Ірою виховують маленьку красуню Олександру.

Скільки морів, океанів,

Скільки в них на дні піску,

Стільки щастя ми бажаєм,

На Вашім віку!

Хай буде літ-

Не менше ста в житті,

І шлях Ваш буде світлим,

А все життя, немов кришталь,

Прекрасним, радісним, і чистим!

З повагою від колективу:

Директор    В.П.Здебська та Голова профкому   О.В.Агафонов

18 травня 2017 року

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія