Шановна Валентина Павлівна!

DSCN6125Колектив ДП «Онуфріївський лісгосп» щиро вітає Вас з 11-річчям роботи на посаді Директора!

Упродовж 11 років співпраці можемо стверджувати: директор ДП «Онуфріївський лісгосп» Валентина Павлівна – високопрофесійний керівник, якому притаманні дуже цінні якості. Ваш талант лісівника і мудрого порадника викликають повагу у колег  та працівників підприємства.

Валентина Павлівна – ви не тільки лідер і влучний стрілець, але і гарна жінка і мудрий керівник. Хочеться сказати, що ви дійсно гідні цього звання. Адже ваше прагнення до мети хотілося б порівняти з орлицею. Ця горда птиця ніколи не упускає видобуток і завжди до кінця йде до своїх цілей. Так само і ви, завжди влучаєте в ціль. Не упускаючи жодної можливості, коли можна було проявити себе, ви стрілою, своїй цілеспрямованості, потрапляєте прямо в серце, підкоривши всіх своїми навичками і досвідом.
Шановна наша, Валентина Павлівна! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та  плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай людська шана та повага будуть подякою Вам за плідну працю та уміння творити добро. Бажаємо успіхів та результатів у роботі, удачі і фінансового благополуччя, необмежених можливостей, здоров’я, щастя!

 

З повагою  колектив Державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство»

23  березня  2018  року

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія