Семінар-навчання голів та скарбників ППО.

9GoMq6BC3xHdWyB3dYAts8P4jГолова первинної профспілкової організації ДП “Онуфріївський лісгосп” Агафонов О.В. та скарбник ППО Зайцева Н.І. взяли участь в семінар-навчанні, для голів та скарбників первинних профспілкових організацій, який відбувся на базі ДП «Чорноліський лісгосп» 20 червня 2018 року.

Метою даного заходу було вивчення змін в законодавстві, що впливають на діяльність профспілкових організацій, зміни в правових аспектах та фінансовій роботі профспілкових організацій, а також ознайомлення з діяльність у функціонуванні відділення Національної служби посередництва та примирення в Кіровоградській області.

У роботі семінару взяли участь начальник відділення Національної служби посередництва та примирення в Кіровоградській області Оксана Крайносвіт, представники Федерації профспілок області – заступник голови Оксана Терлецька та головний бухгалтер Олена Вербицька.

По закінченні семінару-наради для його учасників працівниками лісгоспу була проведена цікава екскурсія територією лісгоспу.

сайт_3 сайт

Прес-секретар ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія