РІЗДВЯНА ВІХОЛА НЕ ЗАВАДА ТРУДОВИМ БУДНЯМ

dscn7633Різдво 2017 року видалось на славу. Вже по обіді розпочалася хурделиця, яка продовжувалася протягом трьох днів. Сніжний покрив збільшувався з шаленою швидкістю. Нещодавно прочищені дороги та пішохідні стежки знову засипалися снігом. Стихія на протязі трьох днів зробила свою чорну справу, заблокувавши сніжним покривом всю територію лісогосподарського підприємства.

Праця лісівників напряму  пов’язана з навколишнім середовищем та підступними погодними умовами, які загартовують і тіло і душу працівників. Ось і в цьому випадку лісівники не стали нарікати на можливо погану працю комунального господарства, а своїми силами стали долати наслідки снігового буревію.

Придбана нещодавно снігозбиральна техніка провела розчистку територій лісгоспу та лісництв, а також   лісогосподарських доріг, тим самим даючи змогу лісозаготівельним бригадам безперешкодно добиратись на лісосіки та проводити роботу по плановій заготівлі деревини.

img_5646 img_5648 Всі працівники, озброївшись лопатами, займалися звільненням території  від снігового покрову, тим самим забезпечивши безперебійну роботу всього підприємства.

dscn7617dscn7623 dscn7615 Навіть екзотичні дерева, які під тяжкістю снігу могли отримати травми в вигляді зломів та розчахнень, отримали   вчасну допомогу. Небайдужі лісівники, які знають довгий та копіткий шлях вирощування екзотів, за допомогою підручних матеріалів вивільнили деревця від важкого снігу.

Своєю дружною роботою лісівники доказали, що труднощі потрібно долати згуртованою командою, адже недарма кажуть: – Один в полі не воїн.

 

 

Директор ДП «Онуфріївський лісгосп»  В.  Здебська

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія