Прийняли участь у засіданні колегії обласного управління.

колегія 29.0829 квітня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко відбулося засідання колегії з директорами держлісгоспів, головними спеціалістами та головами профкомів.

Про здійснення рубок формування і оздоровлення лісів  доповів перший заступник начальника управління Олег Середюк. Також, що з початку пожежо-небезпечного періоду в підвідомчих лісах виникло шість випадків низових пожеж на площі 2,85 га. Під час виконання заходів з охорони лісу від пожеж створено 566 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю 3140 км. Здійснено 1073 рейди по охороні лісу від пожеж та виявленню порушників Правил пожежної безпеки, під час яких до адміністративної відповідальності притягнено двох осіб.

Колегія розглянула питання щодо рекреаційної діяльності підприємств. Наталія Ревенко підкреслила, що місця відпочинку повинні бути зручними для відпочивальників, деяким з них  потрібно приділити більше уваги для поліпшення зовнішнього вигляду тоді відповідно буде подяка для лісогосподарських  підприємств.

колегія 29.08.2017У ході засідання розглядалося питання про соціальний захист працівників та ветеранів лісової галузі. Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Марина Слюсарова акцентувала увагу на відсутності травматизму в лісгоспах, що свідчить про створення безпечних і нешкідливих умов праці. Також інформувала про літній відпочинок та оздоровлення лісівників та їхніх дітей, виплати працівникам, передбачені колективними договорами, соціальний захист пенсіонерів та ветеранів галузі.

Підсумовуючи, Наталія Ревенко наголосила на посиленій охороні лісових масивів від пожеж, охороні мисливського фонду та захисті лісів від самовільних рубок.

Прес-секретар

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія