Профспілкова конференція ДП «Онуфріївський лісгосп».

11129 березня 2019 року відбулась конференція трудового колективу ДП «Онуфріївський лісгосп». Для участі в конференції були запрошені – колишній директор лісгоспу Валентина Павлівна Здебська, головні спеціалісти, лісничі, члени профкому, лісова охорона.

Підсумки роботи, про які звітували директор лісгоспу Олег Васильович Деркач та голова профкому Олександр Васильович Агафонов свідчать про те, що підприємство працює на перспективу. Адже в 2018 році основна частина надходжень спрямовувалась на вирішення соціальних питань і забезпечення соціального захисту працівників та покращення матеріально технічної бази.

333Реалізація зобов’язань за колдоговором дала змогу в 2018 році забезпечити зростання заробітної плати. Станом на 01.01.2019 вона становить 8148 грн. На запровадження непередбачених законодавством гарантій і соціально-побутових пільг працівникам в минулому році витрачено  392 тис. грн., що становить  в середньому на одного працівника 4667 грн.

У положеннях колдоговору важливе значення надається поліпшенню умов праці працюючих про що доповів інженер з охорони праці Володимир Сулима. Комплексні заходи заплановані в 2018 році виконанні в повному обсязі, забезпечення спецодягом працівників підприємства складає 100%. В цілому на охорону праці в минулому році фактично витрачено 152,4 тис.грн., що з розрахунку на одного працюючого складає 1,8 тис.грн.555

Прозвітувавши за виконання минуло-річного колективного договору, сторони домовились і отримали підтримку колективу збільшити одноразову матеріальну допомоги на оздоровлення вдвічі та виділити на виконання комплексних заходів з охорони праці на 2019 рік  65,2 тис.грн. та внесли ряд змін до Колективного договору на 2019 рік.

222Роботу адміністрації та профспілкового комітету за виконання Колективного договору в 2018 році колектив підприємства визнав задовільною.

Олександр Агафонов – голова профкому ДП «Онуфріївський лісгосп»

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія