Представлення нового керівника ДП “Онуфріївський лісгосп”.

IMG_271214 червня 2018 року начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко ознайомила присутніх із наказом про призначення та представила колективу ДП «Онуфріївське лісове господарство» нового керівника. Ним став Олег Васильович Деркач, який до цього працював на посаді – лісничим І класу Онуфріївського лісництва цього ж підприємства.

 У представленні взяли участь голова Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Самородченко, колишній директор підприємства та депутат Кіровоградської обласної державної адміністрації Валентина Павлівна Здебська, та представники ЗМІ.IMG_2728

Голова Онуфріївської райдержадміністрації Сергій Самородченко у свою чергу, нового директора привітав з призначенням та побажав успіхів у роботі та наголосив на подальшій тісній співпраці і висловив надію на те, що лісова галузь і надалі надаватиме значної уваги соціальній складовій.

Валентина Павлівна Здебська висловила сподівання, що новому директору з допомогою колективу вдасться вивести державне лісогосподарське підприємство до найбільш успішних, адже потрібний ресурс для цього лісівники Онуфріївщини мають. IMG_2733

Від трудового колективу Олега Васильовича з призначенням привітав голова профспілкового комітету Олександр Агафонов та побажав успіхів у спільній роботі на професійній ниві, нових звершень та творчих досягнень.

Довідка. Деркач Олег Васильович 08.12.1972 року народження, освіта вища (Національний аграрний університет м.Київ, спеціальність лісове господарство). В лісовій галузі працює з 1996 року.  Згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України №262-к від 12.06.2018 року призначений на посаду директора державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство».

Присутні на представленні поважні гості побажали новопризначеному директору наснаги в роботі, процвітання підприємству, злагоди, взаєморозуміння і взаємоповаги. У свою чергу Олег Васильович подякував за виявлену до нього довіру.

IMG_2704 IMG_2736

Прес-секретар ДП «Онуфріївський лісгосп».

 

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія