ПОЗАШКІЛЬНІ ГОСТИНИ У ЛІСІВНИКІВ ОНУФРІЇВЩИНИ

Протягом червня місяця, в рамках навчально – пізнавальної практики, учнівська молодь загальноосвітніх шкіл Онуфріївського району побувала на державному підприємстві «Онуфріївське лісове господарство».Дещо відклавши свої виробничі клопоти, щоразу радо зустрічали юних лісівників директор Онуфріївського лісгоспу В.П.Здебська та лісничий Онуфріївського лісництва  Деркач О.В. Діти ознайомилися з роботою Онуфріївських лісівників в натурі, оглянувши тепличний комплекс та короби, в яких лісівники вирощують сіянці шпилькових та листяних дерев і чагарників  та проводять живцювання декоративних порід. Оглянули лісовий розсадник та шкілку декоративного посадкового матеріалу, шишкосушарку та насіннєсховище.  В ході спілкування діти дізналися про нелегкі будні лісівників, пов’язані з збільшенням лісистості території, підвищенням продуктивності та поліпшенням якісного складу лісових насаджень, збереженням їх біологічного різноманіття, охороною лісових насаджень від шкідників, хвороб та браконьєрів, постійною охороною від лісових пожеж.

Найбільшим враженням для дітей звичайно стало озеленення садиб лісгоспу та лісництва, саме тим декоративним посадковим матеріалом, який лісівники вирощують на підприємстві власними силами.

Діти були вражені масштабністю лісогосподарських об’єктів та професіоналізмом лісівників. Фахівцям приємно було спілкуватися з юними лісівниками, відчуваючи їх непідробний інтерес та захопленість справою, яку лісівники ДП «Онуфріївський лісгосп» виконують щорічно на користь суспільства та прийдешніх поколінь.

І хто знає, може саме під час цієї зустрічі в серцях учнів зародилася маленька мрія, стати послідовником старших товаришів.

В кінці зустрічі лісівники пригостили діток солодощами та морозивом і попросили, щоб діти не забували, як поводитися в лісі під час відпочинку з батьками та друзями.

 

 

 

Головний лісничий

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                      М.Косенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія