Понад півсотню займань на відкритих територіях сталося за минулу добу

пож.За минулу добу, 7 серпня, у низці областей України було виявлено й або локалізовано, або ліквідовано понад 50 займань на відкритих територіях, у лісах, звалищах і пустирях, повідомляє у вівторок прес-служба Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Так, на території Миколаївської області було зареєстровано 14 пожеж на відкритих територіях, із них чотири – в межах лісового фонду. Загальна площа, яку пройшов вогонь, становила понад 72 га.

Займання листяної та хвойної підстилки, а також лісових насаджень виникали у Вітовському, Снігурівському і Баштанському районах області. Підрозділи ГУ ДСНС України в Миколаївській області, залучаючи сили та засоби місцевих пожежних команд, а також допоміжну техніку від місцевих підприємців, оперативно ліквідували всі займання.

Рятувальники Луганської області протягом понеділка здійснили 21 виїзд на ліквідацію займань сухої трави і гілок на відкритій території загальною площею 32,01 га.

Крім того, станом на ранок і день вівторка пожежні підрозділи ГУ ДСНС України в Херсонській області, а також сили і техніка місцевих лісгоспів і підприємців ліквідували відкрите горіння лісу та лісової підстилки на території низки лісгоспів області.

Зокрема, станом на 14:00 8 серпня пожежні підрозділи у взаємодії з Міноборони України із залученням пожежної авіації від обох структур змогли локалізувати займання лісової підстилки і лісу на площі близько 40 га на території Олешківського лісгоспу, що виникло в понеділок удень. Нині у зазначеному районі відкритого вогню не спостерігається і здійснюється проливання окремих осередків тління.

Займання сухої трави, кущів та одиничні випадки займання дерев, що виникли вранці 7 серпня на території Каховського лісового господарства, того самого дня було ліквідовано на площі приблизно 4,8 га.

Також було оперативно локалізовано горіння лісової підстилки на площі приблизно 2,5 га, що виникло в понеділок на території Голопристанського лісгоспу. Нині там відкритого горіння немає, спостерігаються окремі осередки тління. Аналогічна ситуація станом на ранок вівторка спостерігається на території Голопристанського лісового господарства, де напередодні сталося займання лісової підстилки на площі приблизно 2,5 га.

Окрім цього, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області за зазначений період тричі виїжджали на гасіння пожеж сухої трави на відкритих територіях. Зокрема, бійці ГУ ДСНС в області виїжджали на гасіння пожежі 0,9 га сухої трави на відкритій території Хмелівської сільради, рятувальники м. Кропивницького ліквідували пожежу 400 кв. м рослинності на території садового товариства, а рятувальники Новоукраїнки ліквідували займання 900 кв. м рослинності в с. Помічна Новоукраїнського району.

У Запоріжжі в понеділок пожежники ліквідували виникле займання на відкритій місцевості сухої трави і гілок поблизу Дослідницької станції Комунарського району облцентру на площі 3,5 га.

У Донецькій області напередодні сталася пожежа в с. Старорайському Дружківського району. Прибулі бійці ДСНС з’ясували, що горить суха трава, вогонь уже поширився на дерева і поруч розташоване земляне укриття. Внаслідок пожежі були знищені 4,5 га сухої трави, 4 дерева й обшивка земляного укриття на площі 50 кв. м.

У Вінницькій області в понеділок горіла солома в пакунках. Займання виникло на території ТОВ “Одем” на площі 100 кв. м. Пожежу було оперативно локалізовано й ліквідовано.

У Харкові поблизу приватного сектора, на вул. Дідро сталася пожежа на пустирі. Прибулі пожежники встановили, що в невеликому яру на пустирі горить будівельне сміття, побутові відходи, різний мотлох, дерева і суха трава. Загальна площа пожежі становила понад 800 кв. м. Через значні обсяги несанкціонованого звалища доступ до ділянок тління пожежникам був ускладнений і повністю ліквідувати займання вдалося лише в ніч на вівторок.

Окрім цього, пожежники Києва оперативно загасили займання сміття на площі 300 кв. м на просп. Глушкова в Голосіївському районі столиці.

Рятувальники Черкаської області протягом минулої доби змогли локалізувати пожежу на площі 2 га на території колишнього звалища в адміністративних межах сільради с. Вергуни Черкаського району.

За матеріалами інформаційного агентства Interfax-Україна.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія