ПОЛЮВАННЯ НА ПАРНОКОПИТНИХ.

ohotnikВідповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» по ДП «Онуфріївське лісове господарство» видано наказ №77 від 17 жовтня 2017 року «Про проведення полювання на парнокопитних тварин в мисливський сезон 2017/2018 років на території мисливських угідь ДП «Онуфріївський лісгосп».

Згідно нього з 04 листопада по 31 грудня 2017 року в мисливських угіддях ДП «Онуфріївське лісове господарство» розпочинається сезон колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин.

Днями полювання при колективному та облавному полюванні є субота та неділя. Добування вовка, лисиці, єнотоподібної собаки дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії.

полюванняТакож нагадуємо мисливцям, що до полювання допускаються лише ті мисливці, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід.

Усім мисливцям бажаємо дотримуватись правил техніки безпеки при полюванні. Бажаємо вам вдалого полювання та приємних трапез.

 

Мисливствознавець ДП “Онуфріївське лісове господарство” О.Сисой

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія