ПОКЛИКАННЯ – САДИТИ ЛІС

img_4805Двічі на рік лісівники Онуфріївщини виходять в поле саджати ліс, тим самим збагачуючи нашу рідну Україну сотнями гектарів зелених краєвидів. Садити нові деревця для цих відданих лісу людей – це поклик душі та серця.

План посадки лісових культур цієї осені складає 50 га захисних насаджень, та створення трьох плантацій новорічних ялинок.  Суха та тепла  осінь цього року, сприяла лісівникам  Онуфріївщини, до раннього та вдалого виходу в поле. І на сьогоднішній день лісівники вже  створили близько 4,5га. захисних насаджень.  Здавалося б звичайні цифри, але за ними криється важка праця людей, які повинні кожний сіянець із 20,0 тис. шт. посадити якісно і надійно вручну під меч Колесова. Підготовка ґрунту, яка була проведена вчасно, стала основним чинником якості створення нових насаджень. Власно вирощений в лісорозсадниках стандартний посадковий матеріал головних листяних і шпилькових порід та чагарників, теж немалу роль відіграє в виробничому процесі.

Маємо надію, що сприятлива осіння погода дасть можливість молодим сіянцям прижитися стовідсотково на новому місці і в майбутньому перерости в зелений оазис, який буде радувати ще не одне покоління нащадків, залишивши добру згадку про працьовитих та відданих своїй справі працівників ДП «Онуфріївський лісгосп».

Шануйте працю тих, хто віками створює для вас зелену красу.

 

Інженер лісових культур

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                        О. Явтушенко

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія