ПОЧАТОК СЕЗОНУ ПОЛЮВАНЬ 2016 – 2017 Р.

CanadasinfieldМісяць серпень – справді святковий для завзятих мисливців. На початку цього місяця, зазвичай, відкривається полювання на водоплавну дичину, на баранців та дупелів.

Вже на крилі, як кажуть мисливці, пташиний молодняк. Він ще не обстріляний і підпускає до себе ближче, ніж старі качки. Та, правда, качки тримаються табунами – і старі й молоді. З раннього ранку, ледь починає світати, починається на луках стрілянина, неначе тут війна йде. Злякані качки очманіло гасають у повітрі, так високо, що до них не дострелиш. Потім, все таки, ховаються в гущавині від гострого ока мисливця або сідають на чистоводді, щоб заздалегідь знятись на крило, коли ближче, ніж треба, підійде качиний ворог з рушницею.

Проте людина перехитрить качку, і мисливець повертається додому, обвішаний дичиною.

Стартовий відлік полювання цього року розпочався 06 серпня  о 18°°год. Днями полювання є: середа, субота, неділя.

Хочу попередити кожного, що відсутність обов’язкових документів (посвідчення мисливця, контрольна картка, дозвіл на добування, дозвіл на зброю, паспорт на мисливську собаку) несе  за собою притягнення до адміністративної відповідальності.

Перша рейдова перевірка державної лісової охорони показала, що мисливці підготувалися до полювання добре, вчасно оплативши та отримавши нові контрольні картки і дозвіл на добування. Ніяких надзвичайних подій не сталось. Хочу зазначити, що за останні роки, серед мисливців зросла культура поводження з рідною природою та її надбаннями.

Будьте обережні в поводженні зі зброєю, адже людське життя має найвищу цінність. Вдалого вам сезону та приємних вражень від спілкування з природою.

 

Районний мисливствознавець

ДП «Онуфріївський лісгосп»                                                           В.Сулима

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія