Підготовка до пожежонебезпечного періоду.

DSCN1012Протягом весняно-літнього періоду з настанням сухої спекотної пори року особливо гостро постає питання гарантування пожежної безпеки в лісах та забезпечення належного рівня протипожежного захисту лісових насаджень і їх охорони від незаконних рубок. З метою досягнення належного рівня протипожежного захисту лісового фонду на територіях Онуфріївського та Олександрійського районів ДП «Онуфріївське лісове господарство» розробили спільні накази та заходи на 2018 рік з ДПРЧ-33 Управління ДСНС України у Кіровоградській області, з ДПРЗ-2 УДС НС України в Кіровоградській області, з Олександрійським ВП ГУНП в Кіровоградській області та з Онуфріївським ВП і Олександрійським РВП Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області щодо забезпечення протипожежного захисту лісів та їх охорони від незаконних рубок.

Також затверджені мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж відповідно до яких в разі необхідності в боротьбі з полум’ям будуть задіяні інші організації, сільські та селищні ради на території яких розташовані лісові насадження. Приводиться до бойового стану пожежна техніка, щоб в разі пожежі автомобілі виїзджали без затримок. Лісовою охороною перевіряється пожежний інвентар і в разі необхідності підрозділи доукомплектовуються необхідним інвентарем для боротьби з пожежами.

При сприянні лісової охорони Онуфріївська районна державна адміністрація та Олександрійська районна державна адміністрація видали розпорядження «Про протипожежний захист лісових насаджень та сільгоспугідь у весняно-літній період 2018 року»

З настанням пожежонебезпечного періоду лісовою охороною ДП «Онуфріївський лісгосп» буде здійснюватись цілодобове патрулювання та чергування.

Тож давайте берегти природу разом.

IMG-73e683f59ea9b2302e383ead84731886-V IMG-d3a48a5a4764d9de46c079088ef00d0d-V DSCN0320Деріївське -4 Онуфріївське-2

Головний лісничий М.Косенко.

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія