Перша чверть життя.

Деркач09 травня 2017 року святкує свій перший ювілей Деркач Володимир Олегович – помічник лісничого Олександрійського лісництва.

Дитячі роки провів на Черкащині. Але згодом батька Володимира призначили на посаду лісничого Онуфріївського лісництва, тому і дружина з двома синами переїхали на Кіровоградщину. Після закінчення Онуфріївської загальноосвітньої школи, перед Володимиром постало питання обрання майбутньої професії. За приклад завжди мав свого батька Олега Васильовича, пишався його професійною майстерністю. Тому і вибір професії був не випадковий.

В 2008 році Володимир став студентом лісогосподарського факультету в НУБіП України. А 2014 рік став початком трудової діяльності в Олександрійському лісництві Онуфріївського лісгоспу.

Три роки праці пролетіли швидко в круговерті  лісівничих буднів. І Володимир довів всім, що він є не тільки гідним сином свого батька, але й повноправним колегою.

Колектив Онуфріївського лісгоспу вітає молодого лісівника з його першою ювілейною датою і щиро бажає міцного здоров’я, трудових здобутків та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та підтримки близьких людей, розуміння колег та здійснення всіх планів та задумів.

 

З повагою колектив ДП “Онуфріївський лісгосп”

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія