ПЕРІОДИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД – ОСНОВА ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ.

мед.оглядСистема управління охороною праці – це сукупність взаємопов’язаних соціально-економічних, науково-технічних, організаційно-правових заходів, направлених на забезпечення безпеки та збереження здоров’я працюючих на підприємстві.

Основним завданням впровадження системи управління охороною праці є проведення коригуючих заходів для зменшення рівня професійного ризику на виробництві.

Зважаючи на те що державне підприємство «Онуфріївський лісгосп» багатофункціональне   та пов’язане з лісозаготівельними та деревопереробними роботами, використання автомобільно-тракторного парку, а також використання та володіння ПК, четверта частина працюючих на підприємстві пов’язана із шкідливими чи небезпечними умовами праці. Саме для таких працівників щорічно проводяться періодичні медичні огляди по розробленому графіку медичного закладу. Отже з 1 лютого 2019 року  розпочалося медичне обстеження працівників.

Адже збереження здорового способу життя кожного працюючого на підприємстві, упередження нещасних випадків виробничого характеру та покращення санітарно-побутових умов працюючих є головним пріоритетом у буденному житті лісгоспу.

Недарма в народі кажуть – було б здоров’я, а все інше налагодиться.

Інженер з охорони праці

Коментарі не дозволені.

Категорії
Погода
Погода в Онуфриевке
Статистика
Урядова гаряча лінія